Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 188668_GD
490 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 100 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав Лице: 10%Термопластичен Полиуретан, 10%Цинк, 80%Школка

Trenutno nema komentara

Слични производи