Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 167772_MM
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 20%Камен, 30%Цинк, 50%Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 188882_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 189219_BM
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 187298_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 188895_GD
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 188971_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 173076_GN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 188883_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 188879_GD
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 187298_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА 188931_SV
1.190 МКД