Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
PARFOIS

АЛКА

Шифра на артикл: 187615_BL
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 10%Керамика, 10%Стакло, 10%Бисер, 20%Железо, 20%Цинк, 30%Камен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА 191130_HM
1.490 МКД