Барај
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
АЛКА
GUESS

АЛКА

Шифра на артикл: UBB20029-S
2.390 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЛКА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БАКАРНА
Сезона GUESS Continuity

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
АЛКА UBB70057-S
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА UBB70037-S
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА UBB20030-S
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА UBB20108-S
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА UBB20002-S
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА UBS29024-S
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
АЛКА UBS29006-S
2.990 МКД